Najpredávanejšie

Bio špaldové sušienky od 10. mesiaca

  • 3,30€

  • Bez DPH: 2,75€

Holle Bio DetskéŠpaldové Sušienky od 10. mesiaca, bez pridaných farbív, arómat a konzervačných látok. Sušienky sú pečené zo špaldovej múky v kvalite Demeter a maslom Demeter. Na výrobu sušienok sa zámerne používa ryžový sirup a banán namiesto kryštálového cukru pre prirodzene jemnú chuť. Vzhľadom k ich jemnej chuti sú sušienky ideálne ako desiata medzi jedlami alebo na cestách, napríklad ako desiata, kde deti sušienku okusujú a žujú, čím sa prispieva aj k trénovaniu a pevnosti čeľusti a posilňujú sa žuvacie svaly. Sušienky majú dokonalú jemnú chuť po celý čas, zatiaľ čo tvar zvieratok je ideálny pre malé detské ruky.

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko

Neobsahuje: Iba starostlivo vybrané organické zložky sa používajú na výrobu Holle BIO chrumkavé občerstvenie. Bez pridaného cukru (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry).

Obsahuje: môže obsahovať stopy vajec, orechov a sóje.

Vezmite prosím na vedomie: Prosím, nenechajte vaše dieťa žuť sušienku bez dozoru. Vzhľadom k nebezpečenstvu udusenia, nedovoľte, aby vaše dieťa žulo sušienku poležiačky, naboku, dole hlavou alebo počas chôdze. Sušienka obsahuje sacharidy. Konštantný styk s potravinami obsahujúcich sacharidov môže spôsobiť zubný kaz. Uistite sa, aby dentálna hygiena bola od prvého zuba dieťaťa.

Zloženie: Špaldová múka*1(63%), melasa z ryže*, maslo** (mliečny výrobok), banánový prášok*, látka do pečiva: sóda bikarbóna, tiamín (vitamín B1)2
* z ekologického poľnohospodárstva
1 druh prvotnej pšenice
2 pridaný podľa zákona

Obsah balenia: 100 g
Holle Bio Detské Špaldové Sušienky od 10. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie