Vypredané

Ovocná bio mini tyčinky banán-pomaranč od 12. mesiaca

  • 3,30€

  • Bez DPH: 2,75€

Holle Ovocná bio mini tyčinka banán-pomaranč od 12. mesiaca. Holle ovocná tyčinka je ideálna ako desiata aj keď ste mimo domu. Chutí aj dospelým. Bez prídavku aróm, farbív a konzervačných látok. Iba starostlivo vybrané organické zložky sa používajú na výrobu Holle BIO mini tyčinky. Individuálne balenie tyčiniek znamená, že po celú dobu ostanú mäkké a s prírodnou ovocnou vôňou. Ich praktický rozmer je ideálny na uchopenie do malej ruky dieťaťa. Tieto mini ovocné tyčinky majú celozrnné špaldové oplátky ako "základňu" a zabezpečujú, že deti nebudú mať lepkavé ruky pri ich držaní.

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko

Obsahuje: lepok

Vezmite prosím na vedomie: Prosím, nenechajte vaše dieťa žuť tyčinku bez dozoru. Vzhľadom k nebezpečenstvu udusenia, nedovoľte, aby vaše dieťa žulo tyčinku poležiačky, naboku, dole hlavou alebo počas chôdze. Uistite sa, že dentálna hygiena je od prvého zuba dieťaťa.

Zloženie: sušené banány* 25%, ovsené vločky*, hruškový džús koncentrát*, koncentrát jablkovej šťavy*, zemiakový škrob*, špalda celozrnné oblátky* (špaldová celozrnná múka*, zemiakový škrob*), pomarančový džús koncentrát* 4%
*Z ekologického poľnohospodárstva

Balenie: 100 g
Holle Ovocná Bio mini tyčinka banán-pomaranč

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie