• Holle Bio Kozie plnotučné mlieko od 3 rokov (od 36. mesiaca)

Holle Bio Kozie plnotučné mlieko od 3 rokov (od 36. mesiaca)

  • 16,50€

  • Bez DPH: 13,75€

Tradičná švajčiarska rodinná spoločnosť Holle pracuje na biodynamickom princípe od roku 1934, čím sa stala jedným z priekopníkov spoločnosti Demeter. Výrobky najvyššej ekologickej kvality sú určené na podporu holistickej a udržateľnej výživy dojčiat a malých detí. 

Holle A2 Bio kozie mlieko od 3 rokov (od 36. mesiaca) je organická mliečna potravina s mliekom A2 z ekologického poľnohospodárstva, ktorá obsahuje vybranú zmes srvátkových bielkovín a kazeínu. Holle pokračovacie dojčenské mlieko, výživa od 36. mesiaca A2 pochádza z ekologického poľnohospodárstva od špeciálne vybraných kôz, ktoré produkujú iba bielkovinu A-beta kazeín. Dojčenské mlieko s obsahom A2 beta kazeínu, má prirodzenú pokročilú podporu trávenia. 

Mlieko A2 pochádza z európskeho ekologického poľnohospodárstva. Všetky zložky sú prísne kontrolované a zaručujú najvyššiu možnú kvalitu. Mlieko Holle A2 je prispôsobené potrebám batoliat a deťom, s ohľadom na vek, na uspokojenie výživových potrieb ako potravina na pokračovaciu dojčenskú výživu batoliat. 

Mlieko Holle A2 poskytuje všetky nutričné ​​výhody kozieho mlieka a prirodzene obsahuje vysoké hladiny vápnika, bielkovín a zároveň obsahuje prospešné živiny potrebné pre zdravý organizmus.

Ideálne pre celú rodinu., pre malých aj veľkých. Nie je určené ako jedlo pre kojencov a malé deti do 3 rokov.

  • Ideálne od 3 rokov
  • Bio Kozie plnotučné mlieko pre malé deti, deti, dospievajúcich a dospelých
  • Obsahuje hodnotné organické mlieko a iné prísady, z ekologického poľnohospodárstva
  • Vyrobená podľa najnovších vedeckých poznatkov na základe dlhoročných výskumov
  • Spĺňa najprísnejšie kvalitatívne kritériá
  • Neobsahuje konzervanty, farbivá ani umelé sladidlá a arómy
  • Bez lepku

Veríme, že výživa vášho dieťaťa by mala byť inšpirovaná prírodou, podporená najnovšími vedeckými poznatkami odborníkov na kozie mlieko. Vďaka viac ako 90-ročným skúsenostiam v oblasti dojčenskej výživy kombinujeme tie najlepšie prírodné zložky, aby sme vyvinuli receptúru, ktorá je rovnako jemná ako vaše dieťa. Naša jedinečná receptúra je vyrobená z krémového plnotučného kozieho mlieka A2, kozej srvátky, DHA na rastlinnej báze.

Zloženie: Plnotučné kozie mlieko v prášku 100%

Nutričné ​​informácie na 100 ml

Energia: 211 kj / 50 kcal
Tuk: 2,8 g
z toho: nasýtené mastné kyseliny: 1,8 g
Sacharidy: 3,7 g
z toho cukry: 3,6 g
Bielkoviny: 2,6 g
Soľ: <0,08 g

Príprava: Rýchla a ľahká príprava. Pridajte 5 odmerných lyžíc (25 g) sušeného kozieho mlieka do vlažnej alebo studenej vody a ideálne dobre premiešajte ich vareškou alebo mixérom. Pripraví sa 260 ml kozieho mlieka pripraveného na pitie.

Ďaľšie informácie: pre deti od 3 rokov. Spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia.

Veľkosť balenia: 400 g
Bio Kozie plnotučné mlieko od 3 rokov (od 36. mesiaca)

  

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie