Holle Detská bio výživa (príkrm) kuracie mäso od 4. mesiaca

  • 2,00€

  • Bez DPH: 1,67€

Holle Detská bio výživa (príkrm) kuracie mäso od 4. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná kuracie mäso a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle mäsovým príkrmom. BIO mäsová výživa s kuracím mäsom je lahodná desiata pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybraného kuracieho mäsa najvyššej kvality, ktorá bola vypestovaná spôsobom ekologického hospodárstva.

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte v teplej vode na cca 37°C , začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Voda, kuracie mäso* 40%, škrob**
*Demeter (z biodynamického poľnohospodárstva)
**z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 125 g
Holle Detská výživa kuracie mäso od 4. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie