Profil firmy

O spoločnosti

“80 rokov lásky, bezpečia a Holle”
Ďakujeme Vám, za Vašu dôveru!

Spoločnosť Holle ponúka širokú škálu výrobkov značky Demeter, ako sú kaše, mlieka s obsahom kozieho mlieka na kojenie pre malé deti, sucháre alebo príkrmy v skle od prvých zeleninových až po juniorské menu. Od začiatku, pred viac ako 80 rokmi, sme sa zaviazali a zamerali na nepoužívanie pesticídov alebo chemických hnojív a dodnes je to striktne zakázané bez akýchkoľvek kompromisov. Dnes používame len suroviny, ktoré sa produkujú v biodynamickom alebo ekologické štandarde a sú používane v našej detskej výžive: Základ pre špeciálnu kvalitu v detskej výžive Holle.

V Nemecku sa vyrábajú mlieka a kojenecká výživa Holle. Naše výrobné linky sú moderné s použitím najnovšej technológie a sú certifikované podľa ISO. Moderné technológie, vysoko citlivé merania, kontrolné systémy a prísne hygienické podmienky - tak, aby vysoké nároky zákazníkov na kvalitu výrobkov boli vždy splnené. Spoločnosť Holle má vlastné skúšobné a kontrolné metódy, ktoré predstavujú systém zabezpečovania kvality výrobkov podľa najnovších poznatkov. Holle je jedna z najdôležitejších výrobcov organických jedál pre deti vo Švajčiarsku.

Obilie používané pre náš vzorec  pre mlieko a kaše rastie v zdravých pôdach na certifikovaných biodynamických farmách v Nemecku. Ďalej nakupujeme iba ryžu z Talianska a pšenicu z Maďarska.

Sme hrdí na viac ako 80 rokov histórie našej spoločnosti a skutočnosť, že Holle je jedným z popredných výrobcov organickej detskej výživy. Nikde inde nie sú očakávania kvality vyššie, ako u výrobkov pre deti. Dôveru, ktorú ste do nás, ako rodičia pri nákupe detskej výživy vložili, berieme veľmi vážne a chceme aj naďalej udržiavať náš blízky vzťah s bio-dynamickým poľnohospodárstvom.

Holle je výrobcom organickej detskej výživy v kvalite Demeter. Spoločnosť bola založená v roku 1933 minuleho storočia a od samotného začiatku nekompromisne odmietla chemické spracovanie a používanie konzervačných látok. V roku 2013 sme oslávili naše 80. výročie.

Holistická kvalita prostredníctvom práce s prírodou

Potraviny, ktoré nesú označenie Demeter, boli pestované podľa prísnych biodynamických noriem v harmónii s prírodou. Biodynamickí poľnohospodári využívajú organický prístup, ktorý využíva holistické kvality svojich pestovateľských cyklov. Či už je to pôda, semená, rastliny, zvieratá alebo ľudia - každý prvok poľnohospodárskeho systému má svoju jedinečnú dôležitú úlohu. Každý prvok podporuje a posilňuje ostatné a vytvára tak farmu, ktorá je prirodzeným a samostatným živým organizmom.

Používanie chemických a syntetických pesticídov, hnojív a GM technológie je prísne zakázané v biodynamickom poľnohospodárstve, rovnako ako pridanie sporných zložiek počas spracovania.

Demeter-ské poľnohospodárstvo je jedinečné v jeho konzistentnom a holistickom prístupe, pretože svojimi biodynamickými pestovacími metódami dáva prírode viac späť, než vyčerpá.

Biodynamika po dobu 90 rokov - cesta do budúcnosti

V roku 2014 Demeter oslavoval veľké výročie. V roku 1924 Rudolf Steiner predniesol v Koberwitzi prednášku pre zainteresovaných poľnohospodárov, ktorí tvorili "poľnohospodársky kurz", ktorý je základom poľnohospodárstva Demeter. Dnes, o 90 rokov neskôr, pracuje približne 1 400 farmárov a viac ako 330 spracovateľov v Nemecku podľa zásad biodynamického podnikania.

Holle je jedným z najstarších výrobcov detskej výživy v Európe.

Viac ako 60 našich výrobkov nesie správu "láska, bezpečie a Holle". Ešte pred 80 rokmi Holle výslovne odmietlo chemické spracovanie a používanie konzervačných látok. V súčasnej dobe používame len suroviny z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva, ktoré veľmi šetrne spracúvame pre vaše dieťa. To je základom pre výnimočné kvality Holle detskej výživy.

Spoločnosť má prevádzky v meste Riehen (vo Švajčiarsku) a v meste Grünsfeld (v regióne Baden-Württemberg v Nemecku). Sortiment organickej produktovej rady Holle pozostáva z dojčenského mlieka, dojčenskej výživy a detských kaší. Detský olej, čaje a občerstvenie dopĺňajú rozsiahly sortiment našej ponuky.

Produkty Holle sú predávané vo viac než 40 krajinách sveta. Za posledných 35 rokov bola Holle detská výživa k dispozícii nielen vo Švajčiarsku a Nemecku, ale aj v špecializovaných obchodoch po celej Európe.

Cítime sa zodpovední za budúce generácie a z toho dôvodu vyžadujeme vysokú úroveň udržateľnosti a prívetivosti k životnému prostrediu. Vďaka používaniu šetrných technológií sa snažíme znižovať škodlivé vplyvy na životné prostredie.

pri výrobe kladieme hlavný dôraz na kvalitu“

Sme autentická, originálna firma čo je veľmi dôležitý fakt keď hovoríme o organických výrobkoch. Zákazník organických produktov vie presne odkiaľ produkty prišli a kde sú vyrábané. Máme najväčší výber certifikovaných prírodných produktov pre deti.
 
Radi by sme Vám poďakovali za Vašu dôveru a sľubujeme, že budeme aj naďalej robiť všetko, čo je v našich silách, aby sme zaistili pre vaše dieťa to najlepšie. Generáciami preverená kvalita! Pridajte sa aj Vy.