Vypredané
  • Detská bio výživa (príkrm) bircher müsli od 8. mesiaca

Detská bio výživa (príkrm) bircher müsli od 8. mesiaca

  • 1,66€

  • Bez DPH: 1,38€

Holle Detská bio výživa (príkrm) Bircher müsli od 8. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitné ovocie a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle ovocné príkrmy. BIO ovocná výživa s müsli je lahodná desiata pre deti od ukončeného 8. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybraného ovocia najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Voda, plody 38% (jablká* 10%, marhule* 8%, banány** 7%, koncentrát jablčnej šťavy** 7%, hrušky* 6%), celozrnné ovsené vločky* 4%, hrozienka** 4%, krupica**, koncentrát citrónovej šťavy**
* Z ekologického poľnohospodárstva
** Od biodynamické poľnohospodárstvo (kvalita Demeter)

Obsah: 220 g
Holle Detská výživa Bircher müsli od 8. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie