Najpredávanejšie
  • Detská bio výživa (príkrm) cuketa, tekvica a zemiaky od 6. mesiaca

Detská bio výživa (príkrm) cuketa, tekvica a zemiaky od 6. mesiaca

  • 1,55€

  • Bez DPH: 1,29€

Holle Detská bio výživa (príkrm) cuketa, tekvica a zemiaky od 6. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná zelenina a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle zeleninové príkrmy. BIO zeleninová výživa s cuketou, tekvicou a zemiakmi je lahodná desiata pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybranej zeleniny najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko / Holandsko / Taliansko

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte vo vode 37°C teplej, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Zelenina 68% (zemiaky* 31%, hrášok* 22%, cuketa* 15%), voda
*Z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 190 g
Holle Detská výživa cuketa, tekvica a zemiaky bio od 6. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie