Najpredávanejšie
  • Detská bio výživa (príkrm) cuketa, tekvica a zemiak od 6. mesiaca

Detská bio výživa (príkrm) cuketa, tekvica a zemiak od 6. mesiaca

  • 1,55€

  • Bez DPH: 1,29€

Holle Detská bio výživa (príkrm) cuketa, tekvica a zemiak od 6. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná zelenina a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle zeleninové príkrmy. BIO zeleninová výživa s cuketou, tekvicou a zemiakmi je lahodná desiata pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybranej zeleniny najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte vo vode 37°C teplej, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Tekvica** 28 %, voda, cuketa** 22,5 %, zemiaky** 21 %, ryžová krupica*.
*z ekologického poľnohospodárstva
**Demeter (z biodynamického poľnohospodárstva)

Obsah: 190 g
Holle Detská výživa cuketa, tekvica a zemiaky bio od 6. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie