Detská bio výživa (príkrm) hovädzie mäso od 4. mesiaca

  • 2,00€

  • Bez DPH: 1,67€

Holle Detská bio výživa (príkrm) hovädzie mäso od 4. mesiaca 125g. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitné hovädzie mäso a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle. BIO  hovädzie mäso je lahodná desiata pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybranej zeleniny najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte vo vode 37°C teplej, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Voda, hovädzie mäso* 40%, škrob**
*Demeter (z biodynamického poľnohospodárstva)
**z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 125g
Detská výživa (príkrm) hovädzie mäso od 4. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie