• Detská bio výživa (príkrm) jablko a hruška od 4. mesiaca

Detská bio výživa (príkrm) jablko a hruška od 4. mesiaca

  • 1,66€

  • Bez DPH: 1,38€

Holle Detská bio výživa (príkrm) jablko a hruska od 4. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitné ovocie a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle ovocné príkrmy. BIO ovocná výživa s jablkom a hruškou je lahodná desiata pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybraného ovocia najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko / Taliansko

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Jablká* 35%, hrušky* 29,5%, voda, koncentrát jablkovej šťavy** 6%, ryžová krupica**, koncentrát citrónovej šťavy**
* Z ekologického poľnohospodárstva
** Od biodynamické poľnohospodárstvo (kvalita Demeter)

Obsah: 190 g
Detská výživa (príkrm) jablko a hruska od 4. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie