Holle Detská bio výživa (príkrm) teľacie mäso od 4. mesiaca

  • 2,35€

  • Bez DPH: 1,96€

Holle Detská bio výživa (príkrm) teľacie mäso od 4. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná teľacie mäso a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle mäsovým príkrmom. BIO mäsová výživa s teľacím mäsom je lahodná desiata pre deti od ukončeného 3. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybraného kuracieho mäsa najvyššej kvality, ktorá bola vypestovaná spôsobom ekologického hospodárstva.

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte v teplej vode na cca 37°C , začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Voda, teľacie mäso** 40%, škrob*
* z ekologického poľnohospodárstva
** Demeter (z biodynamického poľnohospodárstva)

Obsah: 125 g
Holle Detská výživa teľacie mäso od 4. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie