• Holle Detská bio výživa (príkrm) kuskus (couscous) od 8. mesiaca

Holle Detská bio výživa (príkrm) kuskus (couscous) od 8. mesiaca

  • 1,80€

  • Bez DPH: 1,50€

Holle Detská bio výživa (príkrm) kuskus (couscous) od 8. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitné ovocie a zelenina a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle zeleninovo-ovocné príkrmy. BIO zelenino-ovocná výživa je lahodná desiata pre deti od ukončeného 8. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybraného ovocia a zeleniny najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Zelenina 41,8% (mrkva* 33%, paradajkový pretlak* 4,8%, fenikel* 4%), voda, kura** 8%, hruškové pyré*, krupica z tvrdej pšenice** 4%, ryžová krupica**.
* Z ekologického poľnohospodárstva
** Od biodynamické poľnohospodárstvo (kvalita Demeter)

Obsah: 220 g
Detská výživa (príkrm) kuskus (couscous) od 8. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie