• Holle Detská bio výživa (príkrm) jablko, hruška a ovos od 6. mesiaca

Holle Detská bio výživa (príkrm) jablko, hruška a ovos od 6. mesiaca

  • 1,66€

  • Bez DPH: 1,38€

Holle Detská bio výživa (príkrm) jablko, hruška a ovos od 6. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitné ovocie a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle ovocné príkrmy. BIO ovocná výživa s hruškou a ovsom je lahodná desiata pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybraného ovocia najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Jablko** 45%, hruška** 28%, voda, ovsené celozrnné vločky** 2,8%, ovsená celozrnná múka** 1,5%, citrónová šťava koncentrát*
* Z ekologického poľnohospodárstva
** Demeter (z biodynamického poľnohospodárstva).

Obsah: 190 g
Holle Detská bio výživa jablko, hruška a ovos bio od 6. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie