• Detská bio výživa (príkrm) zelenina, šošovica a teľacie mäso od 10. mesiaca

Detská bio výživa (príkrm) zelenina, šošovica a teľacie mäso od 10. mesiaca

  • 2,35€

  • Bez DPH: 1,96€

Holle Detská bio výživa (príkrm) zelenina, šošovica a teľacie mäso od 10. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná zelenina a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle mäsovo-zeleninové príkrmy. BIO zeleninová výživa so šošovicou a teľacím mäsom je lahodná desiata pre deti od ukončeného 9. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybranej zeleniny najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte vo vode 37°C teplej, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Mrkva** 32 %, voda, červená šošovica* varená 9 %, zemiaky** 9 %, teľacie mäso** 8 %, paradajkový pretlak** 5 %, cibuľa*, škrob*
* z ekologického poľnohospodárstva
** Demeter (z biodynamického poľnohospodárstva)

Obsah: 190 g
Holle Detská výživa zelenina, šošovica a teľacie mäso od 10. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie