Najpredávanejšie
  • Detská bio výživa (príkrm) jablko a slivka od 6. mesiaca

Detská bio výživa (príkrm) jablko a slivka od 6. mesiaca

  • 1,66€

  • Bez DPH: 1,38€

Holle Detská bio výživa (príkrm) jablko a slivka od 6. mesiaca 190g. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitné ovocie a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle ovocné príkrmy. BIO ovocná výživa s jablkom a slivkou je lahodná desiata pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybraného ovocia najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko / Taliansko / Turecko

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Jablko* 55%, voda, slivka** 15%, koncentrát jablkovej šťavy** 10%, ryžová krupica**, koncentrát šťavy z čiernej ríbezľe**, koncentrát citrónovej šťavy**
* z bio-dynamického poľnohospodárstva
** z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 190 g
Detská výživa (príkrm) jablko a slivka od 6. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie