• Holle Detská bio výživa (príkrm) mrkva a zemiak od 5. mesiaca

Holle Detská bio výživa (príkrm) mrkva a zemiak od 5. mesiaca

  • 1,66€

  • Bez DPH: 1,38€

Holle Detská bio výživa (príkrm) mrkva a zemiak od 5 mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná zelenina a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle zeleninové príkrmy. BIO zeleninová výživa s mrkvou a zemiakom je lahodná desiata pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybranej zeleniny najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte vo vode 37°C teplej, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom. Na obohatenie o cenné mastné kyseliny sa odporúča pridanie 2 čajové lyžičky Holle detského slnečnicového oleja.

Zloženie: Mrkva** 50%, zemiaky** 27%, voda
** Demeter (z biodynamického poľnohospodárstva)

Obsah: 190 g
Holle Detská výživa (príkrm) mrkva a zemiak od 5. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie