• Holle Bio dojčenské mlieko 3 A2 (následná mliečna dojčenská výživa od od 10. mesiaca)

Holle Bio dojčenské mlieko 3 A2 (následná mliečna dojčenská výživa od od 10. mesiaca)

 • 12,30€

 • Bez DPH: 10,25€

Holle Bio dojčenské mlieko 3 A2 (následná mliečna dojčenská výživa od od 10. mesiaca). Nové prémiové dojčenské mlieko Bio A2 je vhodnou voľbou následnej mliečnej dojčenskej výživy pre Vaše dieťatko, pre obdobie odstavovania alebo ako náhrada dojčenia. Holle A2 Bio 3 je organická mliečna potravina s mliekom A2 z ekologického poľnohospodárstva ktorá obsahuje vybranú zmes srvátkových bielkovín a kazeínu. Holle následná mliečna výživa od narodenia A2 pochádza z ekologického poľnohospodárstva od špeciálne vybraných kráv, ktoré produkujú iba bielkovinu A-beta kazeín. Dojčenské mlieko s obsahom A2 beta kazeínu, má prirodzenú pokročilú podporu trávenia.

Prvá a jediná organická dojčenská mliečna výživa A2 vyrobená v EÚ!

Beta-kazeín mlieka A1 a A2 sa svojou štruktúrou líši iba na jednom mieste v dôsledku prítomnosti rôznych aminokyselín. Tento rozdiel je zásadný, pretože pri trávení mlieka A2 sa neprodukuje žiadny BCM7 beta-kasomorfín-7 ako pri mlieku A1. Pri trávení beta-kazeínu A1 sa v ľudskom tráviacom trakte vytvára peptid (beta-kasomorfín 7), ktorý sa nevytvára pri trávení A2 alebo vo výrazne menších množstvách a je ľahšie stráviteľný.

Organická dojčenská formula Holle A2 obsahuje vybranú zmes srvátkových bielkovín a kazeínu. Holle mlieko A2 pochádza od špeciálne vybraných kráv, ktoré produkujú iba bielkovinu A2 beta kazeínu. Mlieko A2 pochádza z európskeho ekologického poľnohospodárstva. Všetky zložky sú prísne kontrolované a zaručujú najvyššiu možnú kvalitu.

Mlieko Holle A2 je je prispôsobené potrebám detí, s ohľadom na vek, na uspokojenie výživových potrieb ako potravina na následnú výživu dojčiat. Mlieko Holle A2 poskytuje všetky nutričné ​​výhody kravského mlieka a prirodzene obsahuje vysoké hladiny vápnika, bielkovín a zároveň obsahuje prospešné živiny potrebné pre zdravý organizmus.

Zároveň si môžete byť istí, že svojmu dieťaťu dávate to najlepšie! Mliečne výrobky A2 nemôžu byť použité ako náhrada diagnostikovaným deťom; s alergiou na kravské mliečne bielkoviny.

 • Bio - spĺňa najprísnejšie kvalitatívne BIO kritériá.
 • Sýtiaca a ešte ľahšie stráviteľná.
 • Vhodná aj pre deti s citlivým tráviacim systémom.
 • Obsahuje hodnotné mlieko A2 z ekologického poľnohospodárstva.
 • Obsahuje DHA a ALA omega 3 mastné kyseliny pre mozog a nervy.
 • Vitamíny A, C a D podporujú normálne fungovanie imunitného systému.
 • Hladiny minerálov a vitamínov sú prispôsobené veku dojčaťa.
 • Obsahuje selén ktorý posilňuje účinnosť antioxidačných vitamínov.
 • Obsahuje vápnik a vitamín D pre stavbu silných kostí.
 • Vitamín B1 je dôležitý pre činnosť nervového systému.
 • Navýšenie energetickej hodnoty udrží dieťa dlhšie spokojné.
 • Dojčenská výživa je prirodzene bezlepková a je obohatená o vitamíny a minerály.
 • Vhodné pre deti od narodenia ako jediná potrava, ak nie sú dojčené.
 • Je v súlade s najnovšími poznatkami o výžive.
 • Neobsahuje konzervanty, farbivá ani umelé arómy.

Štandardná príprava: 13,2 g organickej dojčenskej výživy Holle A2 2 + 90 ml prevarenej vody = 100 ml receptúry pripravenej na pitie
Jedno balenie obsahuje cca. 30 porcií po 100 ml.

Zloženie: Odstredené A2 mlieko*, srvátkový výrobok* (čiastočne demineralizovaná srvátka), rastlinné oleje* (palmový olej*2, slnečnicový olej*, repkový olej*), maltodextrín*, škrob*, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, olej z mikrorias Schizochytrium sp.1, L-tyrozín, vitamín C, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, citrát draselný, chlorid sodný, L-tryptofán, síran železitý, síran zinočnatý, uhličitan horečnatý, niacín, vitamín E, síran meďnatý, kyselina pantoténová, vitamín A , vitamín B6, síran manganatý, jodid draselný, vitamín B1, kyselina listová, vitamín K, seleničitan sodný, vitamín D, biotín, vitamín B1
*z ekologického poľnohospodárstva
1 obsahuje DHA (vyžadované zákonom pre následnú výživu)
2 z udržateľného pestovania

Veľkosť balenia: 400 g (1 ks vzduchotesne uzatvoreného obalu)
Bio dojčenské mlieko 3 A2 (následná mliečna dojčenská výživa od od 10. mesiaca)

 


Pôvod
V súčasnosti bežné kravské mlieko obsahuje dva hlavné typy proteínu beta-kazeínu, proteín A1 a proteín A2. Mlieko A2 je pôvodná forma mlieka, inými slovami, pôvodne boli všetky kravy A2. V priebehu času začali dojnice v dôsledku mutácie produkovať beta-kazeín A1. Výskum ukazuje, že iba 30% kráv je dnes čistých A2.

Naše ekologické mlieko Holle A2
Mlieko A2 z ekologického poľnohospodárstva používame pre naše kojenecké výživy pre deti Holle A2, ktoré pochádzajú zo špeciálne vybraných kráv, ktoré prirodzene produkujú iba proteínový typ A2 a žiadny A1. Kravy A2 sú špeciálne vybrané prísnym testom DNA.

Prečo Holle ponúka počiatočnú, pokračovaciu a následnú dojčenskú výživu A2?
Kravské mlieko pozostáva predovšetkým z bielkovín, tukov, laktózy a vody. Počiatočná dojčenská výživa musí byť zo zákona obohatená o ďalšie vitamíny, minerály a tuky, ktoré deti a batoľatá potrebujú pre svoj zdravý vývoj. Holle mala v tomto ohľade vždy svoju vlastnú stratégiu - udržiavať všetky mliečne formulácie čo najčistejšie.

Dojčenská výživa Holle A2 tak dokonale zodpovedá našej filozofii a je ideálnym doplnkom nášho sortimentu. Mlieka Holle A2 sú založené na kravskom mlieku v najprirodzenejšej forme a pochádzajú zo stád A2, ktorých čistota je dokázaná.

Kedy sa odporúčajú výrobky z mlieka pre deti Holle A2?
Kojenecká výživa pre deti Holle A2, ktorá sa vyrába výlučne z mlieka kráv A2, sa môže poskytnúť ako alternatíva k existujúcim mliečnym výrobkom pre deti z kráv Holle, ak matka nie je schopná dojčiť alebo je potrebné ďalšie kŕmenie ciže dokrmovanie. Kravské a kozie mlieko majú rôznu, a to môže byť jedným z hlavných dôvodov, prečo si rodičia neželajú prejsť na výrobky pre deti Holle z kozieho mlieka a opačne. V reakcii na spomenuté, spoločnosť Holle teraz ponúka rad mliečnych výrobkov A2 ako alternatívu k štandardným výrobkom z kravského mlieka, pretože ich tolerujú najmä kojenci a deti s citlivým tráviacim systémom.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Holle Bio dojčenské mlieko 4 (následná mliečna dojčenská výživa od od 12. mesiaca)

Holle Dojčenské mlieko Bio 4 (následná mliečna dojčenská vý..

12,90€ Bez DPH: 10,75€