• Bio dojčenské mlieko 1 A2 (počiatočná dojčenská mliečna výživa od narodenia)

Bio dojčenské mlieko 1 A2 (počiatočná dojčenská mliečna výživa od narodenia)

 • 12,30€

 • Bez DPH: 10,25€

Holle Dojčenské mlieko Bio 1 A2 (počiatočná dojčenská mliečna výživa od narodenia). Nové prémiové dojčenské mlieko Bio A2 je vhodné od narodenia pre Vaše dieťatko ako počiatočná dojčenská výživa. Holle A2 Bio 1 je organická mliečna potravina s mliekom A2 z ekologického poľnohospodárstva ktorá obsahuje vybranú zmes srvátkových bielkovín a kazeínu. Holle počiatočná mliečna výživa od narodenia A2 pochádza z ekologického poľnohospodárstva od špeciálne vybraných kráv, ktoré produkujú iba bielkovinu A-beta kazeín. Dojčenské mlieko s obsahom A2 beta kazeínu, má prirodzenú pokročilú podporu trávenia.

Prvá a jediná organická dojčenská mliečna výživa A2 vyrobená v EÚ! 

Beta-kazeín mlieka A1 a A2 sa svojou štruktúrou líši iba na jednom mieste v dôsledku prítomnosti rôznych aminokyselín. Tento rozdiel je zásadný, pretože pri trávení mlieka A2 sa neprodukuje žiadny BCM7 beta-kasomorfín-7 ako pri mlieku A1. Pri trávení beta-kazeínu A1 sa v ľudskom tráviacom trakte vytvára peptid (beta-kasomorfín 7), ktorý sa nevytvára pri trávení A2 alebo vo výrazne menších množstvách a je ľahšie stráviteľlný.

Organická dojčenská formula Holle A2 obsahuje vybranú zmes srvátkových bielkovín a kazeínu. Holle mlieko A2 pochádza od špeciálne vybraných kráv, ktoré produkujú iba bielkovinu A2 beta kazeínu. Mlieko A2 pochádza z európskeho ekologického poľnohospodárstva. Všetky zložky sú prísne kontrolované a zaručujú najvyššiu možnú kvalitu.

Mlieko Holle A2 je prispôsobené potrebám novorodencov, s ohľadom na vek, na uspokojenie výživových potrieb ako potravina na počiatočnú výživu dojčiat. Mlieko Holle A2 poskytuje novorodencom všetky nutričné ​​výhody kravského mlieka a prirodzene obsahuje vysoké hladiny vápnika, bielkovín a zároveň obsahuje prospešné živiny potrebné pre zdravý organizmus.

Zároveň si môžete byť istí, že svojmu dieťaťu dávate to najlepšie! Mliečne výrobky A2 nemôžu byť použité ako náhrada diagnostikovaným deťom; s alergiou na kravské mliečne bielkoviny.

 • Bio - spĺňa najprísnejšie kvalitatívne BIO kritériá.
 • Sýtiaca a ešte ľahšie stráviteľná.
 • Vhodná aj pre deti s citlivým tráviacim systémom.
 • Obsahuje hodnotné mlieko A2 z ekologického poľnohospodárstva.
 • Obsahuje DHA a ALA omega 3 mastné kyseliny pre mozog a nervy.
 • Vitamíny A, C a D podporujú normálne fungovanie imunitného systému.
 • Hladiny minerálov a vitamínov sú prispôsobené veku dojčaťa.
 • Obsahuje selén ktorý posilňuje účinnosť antioxidačných vitamínov.
 • Obsahuje vápnik a vitamín D pre stavbu silných kostí.
 • Vitamín B1 je dôležitý pre činnosť nervového systému.
 • Navýšenie energetickej hodnoty udrží dieťa dlhšie spokojné.
 • Dojčenská výživa je prirodzene bezlepková a je obohatená o vitamíny a minerály.
 • Vhodné pre deti od narodenia ako jediná potrava, ak nie sú dojčené.
 • Je v súlade s najnovšími poznatkami o výžive.
 • Neobsahuje konzervanty, farbivá ani umelé arómy.


Štandardná príprava: 13,2 g organickej dojčenskej výživy Holle A2 1 + 90 ml prevarenej vody = 100 ml receptúry pripravenej na pitie.
Jedno balenie obsahuje cca. 30 porcií po 100 ml.

Zloženie: Odstredené A2 mlieko*1, srvátkový produkt* (čiastočne demineralizovaná srvátka), rastlinné oleje* (palmový olej*3, slnečnicový olej*, repkový olej*), laktóza*, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, olej z mikrorias Schizochytrium sp. 2, olej z Mortierella Alpina, cholínhydrogentartrát, L-tyrozín, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, vitamín C, L-tryptofán, chlorid sodný, síran železitý, síran zinočnatý, vitamín E, uhličitan horečnatý, niacín, síran meďnatý, kyselina pantoténová , vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran manganatý, jodid draselný, kyselina listová, seleničitan sodný, vitamín K, vitamín D, biotín, vitamín B12
* z ekologického poľnohospodárstva
¹sušené dojčenské mlieko je vyrobené zo 174 ml odstredeného mlieka
²obsahuje DHA
³z trvalo udržateľného pestovania

Veľkosť balenia: 400 g (1 ks vzduchotesne uzatvoreného obalu)
Holle Bio dojčenské mlieko 1 A2 (počiatočná dojčenská mliečna výživa od narodenia)

  


Pôvod
V súčasnosti bežné kravské mlieko obsahuje dva hlavné typy proteínu beta-kazeínu, proteín A1 a proteín A2. Mlieko A2 je pôvodná forma mlieka, inými slovami, pôvodne boli všetky kravy A2. V priebehu času začali dojnice v dôsledku mutácie produkovať beta-kazeín A1. Výskum ukazuje, že iba 30% kráv je dnes čistých A2.

Naše ekologické mlieko Holle A2
Mlieko A2 z ekologického poľnohospodárstva používame pre naše kojenecké výživy pre deti Holle A2, ktoré pochádzajú zo špeciálne vybraných kráv, ktoré prirodzene produkujú iba proteínový typ A2 a žiadny A1. Kravy A2 sú špeciálne vybrané prísnym testom DNA.

Prečo Holle ponúka počiatočnú, pokračovaciu a následnú dojčenskú výživu A2?
Kravské mlieko pozostáva predovšetkým z bielkovín, tukov, laktózy a vody. Počiatočná dojčenská výživa musí byť zo zákona obohatená o ďalšie vitamíny, minerály a tuky, ktoré deti a batoľatá potrebujú pre svoj zdravý vývoj. Holle mala v tomto ohľade vždy svoju vlastnú stratégiu - udržiavať všetky mliečne formulácie čo najčistejšie.

Dojčenská výživa Holle A2 tak dokonale zodpovedá našej filozofii a je ideálnym doplnkom nášho sortimentu. Mlieka Holle A2 sú založené na kravskom mlieku v najprirodzenejšej forme a pochádzajú zo stád A2, ktorých čistota je dokázaná.

Kedy sa odporúčajú výrobky z mlieka pre deti Holle A2?
Kojenecká výživa pre deti Holle A2, ktorá sa vyrába výlučne z mlieka kráv A2, sa môže poskytnúť ako alternatíva k existujúcim mliečnym výrobkom pre deti z kráv Holle, ak matka nie je schopná dojčiť alebo je potrebné ďalšie kŕmenie ciže dokrmovanie. Kravské a kozie mlieko majú rôznu, a to môže byť jedným z hlavných dôvodov, prečo si rodičia neželajú prejsť na výrobky pre deti Holle z kozieho mlieka a opačne. V reakcii na spomenuté, spoločnosť Holle teraz ponúka rad mliečnych výrobkov A2 ako alternatívu k štandardným výrobkom z kravského mlieka, pretože ich tolerujú najmä kojenci a deti s citlivým tráviacim systémom.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Bio Kozie dojčenské mlieko 1 (počiatočná mliečna výživa od narodenia)

Holle Kozie dojčenské mlieko Bio 1 (počiatočná mliečna výživa od narodeni..

16,90€ Bez DPH: 14,08€

Bio PRE dojčenské mlieko (počiatočná dojčenská mliečna výživa od narodenia)

Holle Dojčenské mlieko Bio Pre (počiatočná dojčenská mliečna výživa ..

9,90€ 10,70€ Bez DPH: 8,25€

Holle Bio dojčenské mlieko 1 (počiatočná dojčenská mliečna výživa od narodenia)

Holle Dojčenské mlieko Bio 1 (počiatočná dojčenská mliečna výži..

10,90€ Bez DPH: 9,08€