Najpredávanejšie
  • Detská bio výživa (príkrm) zeleninové rizoto od 8. mesiaca

Detská bio výživa (príkrm) zeleninové rizoto od 8. mesiaca

  • 1,66€

  • Bez DPH: 1,38€

Holle Detská bio výživa (príkrm) zeleninové rizoto od 8. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná zelenina a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle zeleninové príkrmy. BIO zeleninová výživa je lahodná desiata pre deti od ukončeného 8. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybranej zeleniny najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko / Rakúsko / Holandsko

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte vo vode 37°C teplej, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Zelenina 54,5% (mrkva* 39%, zemiak* 8%, špenát** 6%, rajčiaky* 1,5%), voda, ryža** varená 12%, škrob**
* z bio-dynamického poľnohospodárstva
** z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 220 g
Detská výživa (príkrm) Zeleninové rizoto od 8. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie