Najpredávanejšie
  • Detská bio výživa (príkrm) tekvica s kuracím mäsom od 5. mesiaca

Detská bio výživa (príkrm) tekvica s kuracím mäsom od 5. mesiaca

  • 1,90€

  • Bez DPH: 1,58€

Holle Detská bio výživa (príkrm) tekvica s kuracím mäsom od 5. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná zelenina a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle zeleninovo mäsovým príkrmom. BIO zeleninovo-mäsová výživa s tekvicou a kuracím mäsom je lahodná desiata pre deti od ukončeného 4 mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybranej zeleniny najvyššej kvality, ktorá bola vypestovaná spôsobom ekologického hospodárstva.

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte v teplej vode na cca 37°C , začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Voda, tekvica* 31%, kuracie mäso** 8%, ryžová krupica**
*Demeter (z biodynamického poľnohospodárstva)
**z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 190 g
Holle Detská výživa tekvica s kuracím mäsom od 5. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie