• Bio čaj pre deti Plameniak od 3 rokov

Bio čaj pre deti Plameniak od 3 rokov

  • 3,50€

  • Bez DPH: 2,92€

Holle Bio čaj pre deti Plameniak od 3 rokov je bylinkový a ovocný čaj, má sviežu a sladkú arómu, vďaka čomu je ideálnym nápojom pre deti na uhasenie smädu. Ovocný čajový mix pre deti je zmes starostlivo vyrobený z vybraných, ekologicky pestovaných bylín, jabĺk a Agastache anízová (anise hyssop) s jemnou sladkou chuťou z organického pestovania. Tento chutný, nesladený čaj je vhodný na potlačenie smädu detí od. 3 roku, malých detí ale aj pre dospelých.

100% bio - nesladený, žiadne pridané arómy, farbivá ani konzervačné látky.

Zloženie: jablko* 30%, Agastache anízová (anise hyssop)* 25%, fenikel* 18%, ibištek* 12%, šípky* 10%, rasca* 5%.
* z ekologického poľnohospodárstva

Príprava: 

Ovocný čaj Flamingo: Vložte čajový sáčok do šálky (200 ml) a šálku naplňte vriacou vodou. Nechajte vylúhovať 5-10 minút, aby sa dosiahlo vhodné vylúhovanie a chuť ovocného čaju. Pred podaním nechajte čaj vychladnúť na cca. 37 ° C.

Ľadový čaj Flamingo: Na čajový sáčok nalejte 100 ml vriacej vody. Nechajte vylúhovať 5-10 minút, aby sa dosiahlo vhodné vylúhovanie a chuť ovocného čaju, potom doplňte 500 ml studenej vody. Môžete pridať plátky citróna, mätu piepornú a kocky ľadu. Sladenie čaju nie je nutné.

Aby sa zabránilo obareniu, NEZOHRIEVAJTE Holle Organický Detský čaj v mikrovlnnej rúre. Nedovoľte, aby dieťa salo z fľaše dlhšiu dobu, z dôvodu, aby sa zabránilo vzniku zubného kazu.

Balenie: 20 sáčkov 1,8 g (36 g)
Holle Bio čaj pre deti Plameniak 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie