Vypredané
  • Holle Bio chrumkavé občerstvenie jablko-škorica od 3. rokov

Holle Bio chrumkavé občerstvenie jablko-škorica od 3. rokov

  • 1,60€

  • Bez DPH: 1,33€

Holle Chrumkavé Bio občerstvenie jablko-škorica od 3. rokov. Holle Organické Chrumkavé občerstvenie je vyrobené z organickej ryže a šošovice s jablkovou a škoricovou príchuťou z bezlepkových organických zložiek a predstavuje ideálnu desiatu medzi jedlami alebo na cestách. Iba starostlivo vybrané organické zložky sa používajú na výrobu Holle detské chrumkavé bio občerstvenie jablko-škorica. Chrumkavé občerstvenie je dokonale tvarované pre malé detské ruky a v ústach dieťaťa, to sú nadýchané "obláčiky" ktoré sa topia ako maslo. Neobsahuje prídaný cukor, umelé arómý, farbivá alebo konzervačné látky a je bezlepkové.

Neobsahuje: Iba starostlivo vybrané organické zložky sa používajú na výrobu Holle BIO chrumkavé občerstvenie z jablka a škorice. Bez pridaného cukru (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry) a bezlepkové.

Vezmite prosím na vedomie: Prosím, nenechajte vaše dieťa žuť chrumky bez dozoru. Vzhľadom k nebezpečenstvu udusenia, nedovoľte, aby vaše dieťa žulo chrumkavé občerstvenie poležiačky, naboku alebo dole hlavou. Uistite sa, že dentálna hygiena je od prvého zuba dieťaťa.

Zloženie: Ryža* 67,2%, šošovica* 16,8%, slnečnicový olej* 11,8%, jablkový prášok* 2,5%, škorica* 1,7%.
*Z ekologického poľnohospodárstva

Balenie: 25 g

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie