• Holle Detská bio výživa (príkrm) mrkva, tekvica a kokosové mlieko od 6. mesiaca

Holle Detská bio výživa (príkrm) mrkva, tekvica a kokosové mlieko od 6. mesiaca

  • 1,80€

  • Bez DPH: 1,50€

Holle Detská bio výživa (príkrm) mrkva, tekvica a kokosové mlieko od 6. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná zelenina a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle zeleninové príkrmy. BIO zeleninová výživa s mrkvou, tekvicou a kokosovým mliekom je lahodná desiata pre deti od ukončeného 5. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybranej zeleniny najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: Celý pohárik alebo obsah ohrejte vo vode 37°C teplej, pred použitím najskôr vyskúšajte tepleto, premiešajte a môžete podávať, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Zelenina 53 % (tekvica* 28 %, mrkva* 25 %), voda, kokosové mlieko** 4,5 % (kokosový extrakt**, voda), quinoa** 3 %, tvrdý syr**, ryžová krupica*
**Demeter (z biodynamického poľnohospodárstva)
**z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 190 g
Detská výživa (príkrm) mrkva, tekvica a kokosové mlieko od 6. mesiaca

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie