Detské bio pyré jablko, banán a bobuľové ovocie s jogurtom od 8 mesiaca Fruity Fox

  • 1,40€

  • Bez DPH: 1,17€

Jablko, banán a bobuľové ovocie s jogurtom od 8 mesiaca. Jemné pyré z ovocia a jogurtu v najlepšej bio kvalite pre malých aj veľkých. Na jemné pyré sa používajú starostlivo vybrané a prísne kontrolované ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva.

Užívanie: Holle detské pyré zo 100% ovocia. Špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám dojčiat. Pre deti od 8. mesiaca i dospelých. Ideálne občerstvenie doma, vonku na cestách alebo v práci.

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Španielsko / Taliansko / Francúzsko / Rakúsko / Turecko / Kostarika / Ekvádor / Rumunsko / Poľsko / Maďarsko / Ukrajina

Príprava: Uzatvárateľné vrecko je praktické keď ste mimo domova alebo okolo, jednoduché použitie. Použite lyžicu pre kŕmenie pyré pre mladšie deti.

Výroba: Čistá ovocná zmes s jogurtom a jemné pyré pre deti.

Neobsahuje: absolútne žiadne prísady, umelo nesladené a bezvaječné.

Vezmite prosím na vedomie: Použite lyžicu pre kŕmenie pyré. Nedovoľte, aby vaše dieťa neustále salo pyré, pretože to môže spôsobiť zubný kaz. Udržujte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chladničke max. 24 hodín. Neotvorený produkt skladujte do 25 °C.

Zloženie: Jogurt* (pasterizovaný) 40%, jablkové pyré* 24%, banánové pyré* 17%, jahodové pyré* 9%, černicové pyré* 4%, pyré z červených ríbezlí* 4%, škrob*, koncentrát citrónovej šťavy*
*z ekologického poľnohospodárstva

Balenie: 85g

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie